GGD`u La Promotor

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • GGD`u La Promotor

    in emisiunea promotor de azi a fost prezentat logan tuning..masina: b 87 ggd..bravo dani..felicitari..tine`o tot asa

  • #2
    Asa este....FELICITARI !!!!! pt ceea ce ai reusit sa faci cu masinuta asta....fff frumos, fff mult bung gust!! Tine-o tot asa!!!!
    Spor la modificari in continuare!!!

    sigpic

    Comment


    • #3
      mi`a placut faza cu maneru secretos mai e

      Comment


      • #4
        ggd, cu ce ocazie ai aparut la Promotor?
        sigpic
        Sa inebuneasca nebunele cand vin cu DACIA

        Comment


        • #5
          nu a inregistran nimeni reportajul..eu eram prin oras..cand m-a sunat prietena si mi-a spus : vezi ca e un logan tare la promotor pe protv...si cand mi-a spus numarul de inmatriculare am zis ca inebunesc..i-am dat forja pana acasa ca sa prind reportajul.... si exact cand am ajuns in fata televizorului incepuse sa prezinte nu stiu ce passat..sau ce era

          am inteles ca da maine dimineata din nou in reluare ...ma trezesc ca sa ma uit

          PS: felicitari dani pt masina ;)
          0.9 tce SL plus

          Comment


          • #6
            frumos o mica promovare. dar totusi. cum deschide usile? din cheie?
            Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

            Comment


            • #7
              ar trebui sa apara si pe site-ul promotor. cred ca mai dureaza putin
              sigpic

              Comment


              • #8
                continuati aici
                Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                Comment

                Working...
                X
                Anulare DPF
                Politica de Securitate Google